Späť Pridané: 04.02. 2021

Zmeny v ŠKD

Vážení rodičia, od začiatku prezenčného vyučovania bude možné vyzdvihnúť si svoje dieťa

zo školského klubu kedykoľvek počas činnosti,

nie len v určených časoch.

Pri príchode pre svoje dieťa je potrebné:
  • zazvoniť pri hlavnom vchode, kde sa vám ozve vrátnik,
  • vrátnikovi je nutné nahlásiť meno dieťaťa a meno vychovávateľky,
  • vrátnik vám následne pôjde dieťa do školského klubu vyzdvihnúť, dozrie na prezlečenie a vyvedie vám dieťa pred vchod,
  • dieťa čakajte pri škole  tak, aby vás videlo (veľa rodičov čaká v aute a dieťa nevie kam má ísť),
  • nevstupujte do priestorov školy, ani na školský dvor (ak sa situácia uvoľní, radi vás privítame v škole).

Ak sa budú deti nachádzať na školskom dvore, buďte trpezliví, trvá to nejaký čas, lež vrátnik dieťa privedie.

Ak potrebujete výnimočne zobrať svoje dieťa domov ihneď po obede, čakajte ho pred jedálňou. Nezabudnite vopred zavolať vychovávateľke, aby zabezpečila, že si dieťa zoberie do jedálne tašku a všetky veci. V tomto prípade nemusíte zvoniť pri hlavnom vchode.

Všetky školské kluby  majú svoje nové telefónne čísla, na ktoré môžete volať. Ak čokoľvek budete potrebovať od vychovávateliek, volajte im vždy len na tieto čísla, nie na súkromné. Aj v prípade zastupovania niektorej z vychovávateliek sa vždy na tieto čísla dovoláte.

Telefónne čísla budú aktivované od začiatku prezenčného vyučovania.

PROSÍME, na tieto čísla neposielajte SMS správy! V prípade potreby,  VOLAJTE!

ŠKD I.  Žaneta Kristová                                       0911 03 50 10

ŠKD II. Gabriela Hrivňáková                            0911 16 40 10

ŠKD III. Dagmar Dubovská                              0911 07 30 10

ŠKD IV. Blanka Kolesíková/Agáta Bachratá  0911 12 60 10

Dúfame, že vám tento systém trošku uľahčí zivot.

vedenie školy