Späť

Úspechy šk. rok 2020/2021

Všetkovedko  - výsledky  celoslovenského kola

Kategória Všetkovedko 4

Maxim Saša Lehuta - 1.miesto v školskom kole, 97.miesto v celoslovenskom kole

Sabína Košíková- 2.miesto v školskom kole , 113.miesto v celoslovenskom kole

 

Kategória Všetkovedko 3

Ema Čičmišová -1.miesto v školskom kole, 27.miesto v celoslovenskom kole- titul Všetkovedko školy

Lea Vaňová   - 2.miesto v školskom kole, 43.miesto v celoslovenskom kole

Jakub Bokor, Alex Rakús- 3.miesto v školskom kole, 50.miesto v celoslovenskom kole

 

Kategória Všetkovedko 2

Maximilián Junek, Viliam Toman- 1.miesto v školskom kole, 15.miesto v celoslovenskom kole

Lea Laluhová- 2.miesto v školskom kole, 29.miesto v celoslovenskom kole

Liliana Benková- 3.miesto v školskom kole, 50.miesto v celoslovenskom kole

Blahoželáme!

 

 

 

Výsledky školského kola geografickej olympiády:

Svoje teoretické aj praktické vedomosti z geografie si 3. 12. 2020  preverili piatačka Laura Poláková a  deviataci Magdaléna Hornáčková, Ela Haršányová a Marek Dobiš. Všetci sú úspešnými riešiteľmi a postupujú do okresného kola geografickej olympiády.

Gratulujeme! 

 

 

Miesto

Meno

Ročník

Kateg.

Teoretická časť

(max. 60 b.)

Praktická časť

(max. 40 b.)

Body spolu

(max. 100 b.)

1.

L. Poláková

5.

G

43 b.

22 b.

65 b.

 

 

 

 

 

 

 

1.

M. Hornáčková

9.

E

47 b.

32 b.

79 b.

2.

E. Haršányová

9.

E

53 b.

22 b.

75 b.

3.

M. Dobiš

9.

E

30 b.

25 b.

55 b.

 

 

 

Výsledky olympiády v nemeckom jazyku - školské kolo

Miesto

Meno

Ročník

Čítanie s porozumením

(max. 10 bodov)

Test

(max. 30 bodov)

Spolu    bodov

1. miesto

E. Moncmanová

9.

10

29

39

2. miesto

E. Haršányová

9.

7

19

26

3. miesto

K. Pastuchová

8.

10

13

23

 

 

Výsledky informatickej súťaže iBobor

Môžete si pozrieť prehľad najúspešnejších žiakov našej školy podľa jednotlivých kategórií.

 

Kategória DROBEC 

1. miesto a 100% úspešnosť Lukáš Novák, Lenka Ivanovičová, Ivana Lacušková, Ema Čičmišová, Lea Vaňová

2. miesto Nina Jakabovičová , Ľuboš Juríček

3. miesto Bruno Javorek

 

Kategória BOBRÍK

1. miesto  Lukáš Gajarský

2. miesto Maxim Kone

3. miesto Roman Hrivňák

4. miesto Karolína Buberníková, Laura Timea Poláková 

 

Kategória  BENJAMÍN

1. miesto Milan Ľubomír Toronyi

 

Kategória KADET

1. miesto Patrik Dobiš

2. miesto Karolína Dubovická

3. miesto Natália Furucová

 

Kontakt

033/55 90 123
0905 968 103
zs.voderady@gmail.com
Školská ulica, 163/9
919 42 Voderady
Poplatok za ŠKD
Zápis do 1. ročníka 2021/2022
Darujte 2% zo svojich daní