Späť Pridané: 06.05. 2020

Rozvrh vyučovania - zmenený

Rozvrh vyučovania platný od 4. mája 2020

Ministerstvo školstva SR vydalo dokument s názvom „Usmernenie k obsahu a organizácii vzdelávania žiakov základných škôl počas mimoriadneho prerušenia školského vyučovania v školách v školskom roku 2019/2020“, na základe ktorého sme upravili rozvrh vyučovania v 5. – 9. ročníku.

Zvolená organizačná forma vyučovania jednotlivých predmetov je v kompetencii vyučujúcich. V každom ročníku je jednou z foriem vyučovania aj online vyučovanie. O presnom čase a poradí, v akom budú predmety v ten deň vyučované, sú žiaci informovaní konkrétnym vyučujúcim.

Obsah výchovných predmetov a informatiky bude zadávaný len ako doplnková aktivita, nad rámec rozvrhu hlavných predmetov. Zadania z výchovných predmetov a informatiky   nie sú pre žiakov povinné, sú dobrovoľné.

PREHĽAD rozvrhu predmetov z hlavných vzdelávacích oblastí

MAT

Rozvrh vyučovania na I. stupni nebol zmenený, vyučujúci  zachovávajú pôvodný model vyučovania, v ktorom integrujú všetky vzdelávacie oblasti (hlavné aj komplementárne). Jednou z vyučovacích foriem na I. stupni  je aj online vyučovanie.