Späť Pridané: 05.09. 2019

Privítanie prváčikov

Tento školský rok zasadlo do školských lavíc v našej škole 34 prváčikov. Naši deviataci sa už na konci školského roka na prváčikov veľmi tešili a pripravili si pre nich milé prekvapenie. Vlastnoručne na hodine techniky vyrobili krásne prívesky. Ich iniciatíva však neskončila a pre svojich najmladších spolužiakov si pripravili aj ozajstnú prvácku pasovačku. Nelenilo sa im cez prázdniny prísť do školy, kde spolu s pani učiteľkami pripravili všetko potrebné a  nacvičili si  pasovanie. Pasovalo sa obrovskou ceruzkou. Ešte pred samotným pasovaním musel každý prvák vypiť nápoj múdrosti, aby mu to v škole "dobre išlo". Na záver dostal každý prváčik knižku a pamätný list, ako pamiatku na prvý deň. Knižky im venoval Obecný úrad vo Voderadoch.  Veríme, že sa našim prváčikom bude v škole dobre dariť.

Viac fotografií TU.